Isıtıcı Rezistanslar

 

 

 

Çubuk tip Termostatlar
Paslanmaz Dikişli Borular
Brazing Kaynak Tav
Ticari Komponentler
Ürün Grupları

1

Tüp, Boru Kılıflı
Isıtıcı Rezistanslar

Elektrikli ev aletlerinde farklı teknik spesifikasyonlara sahip onbinlerce değişik Isıtıcı Rezistans kullanılmaktadır. Çeşitliliğin oldukça fazla olduğu bu konuda firmamız müşterinin talebi doğrultusunda istenilen teknik spesifikasyonlarda Isıtıcı Rezistans üretimi gerçekleştirmekte olup talep edildiği taktirde müşteriye özel Isıtıcı Rezistans tasarım ve geliştirmesinde de bulunmaktadır.

 

Hava, Su, Yağ, Buhar, Buz ve Asit Ortamlarında kullanılmak üzere AISI 304L, AISI 321, AISI 316L, AISI 309, Bakır, Incoloy 800 ve Incoloy 825 Boru Malzemesiden, 6.40mm veya 8.50mm Boru Çapında, 0.40mm, 0.50mm, 0.60mm veya 0.70mm Boru Et Kalınlığında, İstenilen Güç ve Gerilim Kademelerinde, İstenilen Elektriksel Bağlantı Tipiyle, İstenilen Fiziksel Şekilde her türlü Isıtıcı Rezistans üretimi tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

 

Sitemizde ve kataloglarımızda size fikir vermesi açısında ürettiğimiz ürünlerden sadece bir kısmını bulabilirsiniz. Bu ürünlerin benzerleriyle yada burada bulamadığınız farklı tip ürünlerle ilgileniyorsanız yapılabilirlik analizi için lütfen bizimle kontak kurunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Çubuk tip
Termostat

Boyler ve Depolu Su Isıtıcılarında Isıtıcı Rezistanslar ile birlikte kullanılan Tek ve Çift Güvenlikli Çubuk tip Termostat üretimi firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Standart olarak ürettiğimiz İki tip ürün olmakla birlikte bu ürünlerin Derece Aralıkları ve Çubuk Boyları talebe göre değiştirilebilmektedir.

 

 

 

3

Paslanmaz Dikişli
Borular

AISI 304L, AISI 321 ve AISI 316 Paslanmaz Malzemelerden talep edilen Çap ve Et Kalınlıklarında Paslanmaz Dikişli Boru üretimi firmamız tarafından gerçekleştirilmekte olup. Talep edildiği taktirde Tav'lı ve İstenilen Boylarda ürün üretimi gerçekleştirilmektedir.

 

 

 

 

4

Brazing Kaynak
Tav

Firmamız konveyör bantlı, atmosfer kontrollü fırınlarında Brazing, Kaynak ve Tav hizmeti sunmaktadır.

 

Paslanmaz Çelik, Karbon Çelik ve Bakır alaşımlı ürünlerin birbirlerine çeşitli kaynak pastaları ile brazing, kaynak veya tav işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

 

 

 

 

5

Ticari
Komponentler

Firmamız Isı Plakası, Gazlı Termostat, Zaman Saati ve Çevirme Motor'u gibi çeşitli Elektrikli Ev Aletleri Komponentlerinin Türkiye distribütörlüğünü sürdürmektedir.

 

  • TORMEC
  • CE
  • VDE
  • TUV NORD
  • HEATECHNICS